Be globally with us

شرکت صدور گواهینامه آزمون و تاييد كاربران وارنا با شماره گواهینامه  ۱۱۶/NACI تحت اعتبار مرکز ملی تائید صلاحیت ایران (NACI) فعالیت می نماید. این شرکت از سال ۹۱ تا اواخر سال ۹۴ به عنوان شریک مجموعه Testing Users & Verification و از سال ۹۵ به عنوان نماينده انحصاری مجموعه GCL International در ایران فعایت می نماید.

GCL International یکی از بزرگترین شرکت های صدور گواهینامه با بیش از ۵۵ نمایندگی در سراسر دنیا تحت اعتبار قدرتمندترین مرجع اعتباربخشی دنیاUnited Kingdom Accreditation UKAS می باشد و توانایی صدور گواهینامه  ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 13485, ISO 50001, ISO 22000, ISO 27001, HACCP, GMP و گواهینامه CE برای محصولات Machinery و Lift را دارا میباشد. در سال ۲۰۱۸ بر اساس تصمیم هیئت عامل شرکت گلوبال مقرر گردید در بازه زمانی ۳ ساله برند شرکت به Global Certification Limited UK GCL International تغییر یابد.

شركت آزمون و تاييد كاربران وارنا همچنین اقدام به برگزاری دوره های سرممیزی سیستم های مدیریت ISO45001 ،ISO22000 ،ISO14001 ،ISO9001 و ۱۳۴۸۵ ISO تحت اعتبار IRCA می نماید. همچنین شركت آزمون و تاييد كاربران با همکاری وسیع بین المللی با Notify Body های مورد تایید اتحادیه اروپا در کشورهای ایتالیا، ترکیه، انگلستان، بلغارستان و … در دامنه دایرکتیوهای مختلف در زمینه صدور گواهینامه CE ارائه خدمت منحصر به فرد می نماید.

این شرکت بعنوان نماینده انحصاری شرکت (Technical Consultancy Srl (TC2 ایتالیا در منطقه خاورمیانه فعالیت می نماید. TC2 یکی از شرکت های معتبر در زمینه بازرسی در حوزه های نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین سازه های فلزی، بازرسی خطوط تولید و صدور گزارش و گواهینامه انطباق میباشد.

اطلاعیه

Be Globally With us

۰۲۱۸۸۳۹۷۷۹۵-۸۸۳۹۷۴۴۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *