چرا باید با GCL گلوبال (ایران) کار کنید؟؟

چرا باید با GCL International گلوبال ایران کار کنید؟؟

GCL INTL ارائه دهنده خدمات ارزیابی ، بازرسی ، تأیید ، صدور گواهینامه و آموزش است.

این شرکت به عنوان پایگاه اصلی خود در لندن ، مرکزانگلستان فعالیت می نماید، شبکه ای از دفاتر خارج از کشور را در ۵ قاره داریم که بیش از ۵۰ کشور را پوشش می دهد.

این سازمان در اصل در سال ۱۹۹۳ تأسیس شد و به عنوان یک شرکت خصوصی با مسئولیت محدود در انگلیس ثبت شد. در آن زمان تمرکز بر ارائه خدمات صرفاً در داخل انگلستان بود.

در سال ۱۹۹۷ ، مدیریت، تصمیم استراتژیک را برای گسترش خدمات در خارج از کشور گرفت. این کار با انتخاب شرکای مناسب برای بازاریابی برند GCL International و توسعه خدمات ما ضمن افزایش مشتری ، انجام شد.

این حرکت منجر به تمرکز فعالیت های ما در بازاریابی و مدیریت تجارت در خارج از کشور شد و امروز GCL International به یک شبکه بین المللی از شرکت ها اشاره می کند.

توسعه مدواوم ما نیازمند سرمایه گذاری قابل توجهی در فناوری اطلاعات شد. سیستم ها ، نرم افزارها و پایگاه های داده ما این امکان را برای ما فراهم کرده است تا در هر زمان و در هر منطقه زمانی به نیازهای مشتریان پاسخ دهیم.

ما ارزیابی محلی انجام و گواهینامه بین المللی را ارائه می دهیم.

توصیه میگردد که از شرکت گلوبال ایران گواهینامه دریافت کنید زیرا  یکی از بزرگترین شزکت های صدور گواهینامه در جهان با بیش از ۵۰ نمایندگی در  سراسر دنیا می باشد.GCL INTL تحت اعتبار UKAS  یکی از بزرگترین مراجع اعتبار بخشی دنیا می باشد.

همچنین نماینده ی ایران این شرکت تحت اعتبار مرکز ملی تائید صلاحیت ایران NACI فعالیت می نماید.

هم نهاد اعتبار بخشی انگلستان UKAS  و هم نهاد اعتبار بخشی ایران NACI  عضو مجمع بین المللی اعتبار بخشی (IAF) می باشند.

کارکنان و ممیزین گلوبال گروپ ایران با تمام تلاش,فعالیت خود را در نهایت بی طرفی و رازداری انجام میدهند.بدین منظور تمام کارکنان ,تعهدنامه بی طزفی و محرمانگی را امضا نموده اند.

شرکت آزمون به عنوان نماینده ی انحصاری شرکت گلوبال گروپ انگلستان آماده ی ممیزی و صدور گواهینامه های سیستمهای مدیریت در حوزه های مختلف می باشد.

GCL گلوبال (ایران)، دارای ممیزین و کارشناسان فنی ذیصلاح در حوزه های مختلف برای ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و اجرای ممیزی به صورت فنی می باشد.

جهت ارائه خدمات ممیزی و صدور گواهینامه ایزو با GCL ایران تماس بگیرید.

۰۲۱۸۸۳۹۷۷۹۵-۸۸۳۹۷۴۴۶

اخذ ایزو  معتبر با گلوبال گروپ

Be Globally With us