دوره ی روش های تصمیم گیری:

ما در زندگی و کار مدام با شرایطی روبه‌رو خواهیم شد که باید از میان چند راه ،راه درست را انتخاب کرده و بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم. گاهی تصمیم های ما تاثیر های شگفت انگیزی و گاهی هم تأثیر های جبران ناپذیری دارند.

در یک سازمان همه افراد تصمیم هایی میگیرند از مدیران ارشد گرفته تا کسانی که کمترین نقش را در یک سازمان برعهده دارند تصمیماتی گرفته که بر فعالیت های سازمان در جهت رسیدن به اهداف تاثیر دارد. هر یک از مدیران و کارکنان ناچار به اتخاذ تصمیم از بین راه های پیش رو می باشند به همین جهت فرد باید بتواند عواقب تصمیم خود را سنجیده و در مورد نتایج اقدام خود بیندیشد و بهترین راه را انتخاب کند.

در یک سازمان می بینیم که برخی از فراد با اینکه از فرصت های یکسان نسبت به دیگران برخوردار می باشند به سرعت پله‌های ترقی را طی می کند چنین افرادی دارای قدرت انتخاب بهترین راه ها و روش ها با توجه به موقعیت حال حاضر می باشند.

دوره‌های آموزشی در زمینه روش‌های تصمیم‌گیری معمولاً به مباحث متنوعی پرداخته و به شرکت‌کنندگان ابزارها و تکنیک‌های مختلفی برای اتخاذ تصمیمات بهتر و کارآمد ارائه می‌دهند. این دوره‌ها ممکن است مختص مدیران، تصمیم‌گیران سازمانی، گروه‌های پروژه، و حتی علاقه‌مندان به بهبود مهارت‌های تصمیم‌گیری باشند.

 

  این دوره با هدف توسعه و تقویت اصول و فنون تصمیم سازی و آشنا نمودن مدیران و کارکنان با روشهای تصمیم گیری برگزار خواهد شد.

برای شرکت و ثبت نام در دوره ی سرممیزی ایزو 9001 و سایر دوره ها  لطفا  با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید:88397795/02188397446 .