گواهی WRAP

استاندارد WRAP

 

WRAP – مسئول و تولید معتبر جهانی

WRAP بزرگترین برنامه صدور گواهینامه شخص سوم برای بخش محصولات دوخته شده (دوختنی) است. یک سازمان جهانی غیرانتفاعی با سال ها تجربه در انطباق اجتماعی می باشد.

گواهینامه WRAP توسط اکثر خریداران پذیرفته می شود. یک تسهیلات می تواند چندین مشتری را با یک ممیزی WRAP راضی کند. استاندارد WRAP یک برنامه صدور گواهینامه است. با دریافت گواهی WRAP، به خریداران فعلی و آینده نشان می‌دهید که تسهیلات شما مطابق با استانداردهای بین‌المللی شناخته شده برای انطباق اجتماعی است یا از آن فراتر می‌رود. تمامی امکانات دارای گواهینامه WRAP این امکان را دارند که در وب سایت WRAP فهرست شوند و به خریداران اجازه می دهد تا محل شما را پیدا کنند و ببینند که دارای گواهی WRAP هستید. این سطحی از اطمینان را برای خریداران بالقوه فراهم می کند که به طور گسترده ای شناخته شده و پذیرفته شده است.

 

Wrap Process 2 01 300x147 - WRAP

استاندارد WRAP

به ایمن سازی زنجیره تامین شما کمک می کند، می توانید مشخصات خود را در چشم برخی از مارک ها و خرده فروشان برجسته ای که ممیزی WRAP را می پذیرند، ارتقا دهید. گواهینامه WRAP همچنین شامل اصل ۱۲، امنیت است که با حداقل الزامات امنیتی تحت برنامه CTPAT محک زده شده است. این می تواند از نیاز به ممیزی امنیتی زنجیره تامین جداگانه جلوگیری کند.

GCL International یک شرکت نظارتی معتبر برای ارائه ممیزی انطباق اجتماعی و خدمات مرتبط از جمله ارزیابی‌های پیگیری، ارزیابی‌های دسکتاپ، ارزیابی‌های پس از صدور گواهینامه و سایر گزارش‌ها بر اساس الزامات برنامه گواهینامه WRAP و کتابچه راهنمای حسابرسی WRAP برای ارائه محصولات دوخته شده تأسیسات زنجیره ای و سایر صنایع مرتبط که ممکن است هر از گاهی اصلاح شوند.

 

GCL International فقط ممیزان تایید شده WRAP را با عضویت APSCA برای انجام ممیزی WRAP مطابق با الزامات WRAP درگیر می کند. GCL تمام فعالیت های WRAP را با بالاترین درجه یکپارچگی، شفافیت و تعهد به ارزش ها و اصول WRAP انجام می دهد.