اخذ ایزو

با ما جهانی شوید.

اخذ ایزو و ازمون و تایید کاربران

شرکت آزمون و تایید کاربران سیستم های مدیریتی به عنوان نهاد صادر کننده گواهینامه تحت الزامات سیستم ISO/IEC 17021-1 مجاز به صدور گواهینامه سیستمهای مدیریت میباشد.

این شرکت به عنوان تنها نماینده ی شرکت .GCL International در ایران فعالیت می نماید.شرکت  جی سی ال اینترنشنال یکی از معتبرترین شرکت های صادر کننده گواهینامه می باشد.

.GCL International UK تحت اعتبار مرکز اعتبار بخشی بریتانیا UKAS فعالیت می نماید.

در حال حاضر UKAS (مرکز اعنبار بخشی بریتانیا) به عنوان یکی از سردمداران عرصه اعتبار بخشی در دنیاست که با دستیابی به بهبود مستمر در زمینه تکنولوژی و نوآوری در مسائل نوین اعتباربخشی، قادر به ارائه خدماتی فراتراز انتظار مشتریان است.

جهت انجام فرایند ممیزی و صدور گواهینامه و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت آزمون و تائید کاربران تماس حاصل فرمایید.

تلفن های تماس:

۰۲۱-۸۸۳۹۷۷۹۵-۸۸۳۹۷۴۴۶

                        آکادمی آموزش                                    GMP                                           Audit & Certification

 

گواهینامه ایزو |صدور ایزو

برای انتخاب نهاد گواهی دهنده (CB ) به چه فاکتورهایی باید توجه کنیم؟

CB ایزو

به طور کلی عموماً قیمت یکی از عوامل کلیدی و اثرگذاری است که مشتریان در وهله اول به آن توجه دارند و این مساله گاهی باعث شده است که برخی از سودجویان با ارائه گواهینامه های استاندارد تقلبی با هزینه کمتر مشتریان را گمراه نمایند. بنابراین مراجع ذیصلاح جهانی در زمینه انتخاب یک CB مناسب به مشتریان توصیه می کنند که فاکتورهای زیر را هم علاوه بر مساله قیمت مد نظر قرار دهند:

  • اعتبار نهاد اعتباربخشی به CB
  • سابقه و تجربه CB در صنعت و تخصص مربوطه
  • ارائه خدمات ممیزی حرفه ای
  • اعتبار و قابلیت پیگیری و استعلام گواهینامه ها و پاسخگو بودن نهاد گواهی دهنده در این رابطه
  • توصیه های مشتریان
  • توانایی در برنامه­ریزی و پاسخگویی در برهه زمانی تعیین شده برای خدمات

 

کلیه جوامع موفق نیازمند به اطلاعات دقیق در زمینه اندازه گیری، ایمنی، محصولات و کیفیت هستند. قابلیت اطمینان این اطلاعات تعیین­کننده میزان ارزش آن اطلاعات  محسوب می شوند. صلاحیت و شایستگی نهاد اعتباربخشی و ارزیابی کننده یک سازمان است که می­تواند به قابلیت اطمینان این اطلاعات معنا ببخشد.

شرکت آزمون و تایید کاربران سیستم های مدیریتی به عنوان نهاد صادر کننده گواهینامه تحت الزامات سیستم ISO/IEC 17021-1:2015 مجاز به صدور گواهینامه سیستمهای مدیریت میباشد. این شرکت تحت اعتبار مرکز ملی تائید صلاحیت ایران فعالیت می نماید.

همچنین شرکت آزمون و تائید کاربران به عنوان تنها نماینده ی شرکت جی سی ال اینترنشنال (گلوبال گروپ سابق)  در ایران فعالیت می نماید.

با ما جهانی شوید.

جهت انجام فرایند ممیزی و صدور گواهینامه و اخذ ایزو و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت آزمون و تائید کاربران تماس حاصل فرمایید.

تلفن های تماس:

۰۲۱-۸۸۳۹۷۷۹۵-۸۸۳۹۷۴۴۶

Be Globally With us

اخذ ایزو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top