دوره ی تشریح الزامات  ISO 9001

دوره تشریح الزامات ایزو 9001، با ما همراه شوید:
استاندارد ISO 9001 یک استاندارد جهانی در زمینه مدیریت کیفیت است که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا سیستم‌های مدیریت کیفیت را توسعه و بهبود دهند. این استاندارد تاکید دارد که سازمان‌ها باید برای ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات خود، فرآیندها و سیستم‌های مدیریت مؤثری را پیاده کنند.

استاندارد ایزو 9001 را استاندارد سیستم مدیریت کیفیت می نامند هدف این استاندارد کیفیت مستمر محصول تولیدی سازمان اجرا کننده ی این استاندارد است .   

هدف از تدوین این استاندارد بوجود آوردن الگویی بین المللی، برای استقرار و پیاده سازی سیستمهای مدیریتی سازمان ها برای حفظ موقعیت بازار ملی و بین المللی است  و این دوره شامل تشریح کامل بند ها و زیر بند های استاندارد به همراه پرسش و پاسخ  میباشد .

دوره تشریح الزامات استاندارد ISO 9001 یک دوره آموزشی است که به شرح دقیق و جزئیات الزامات این استاندارد می‌پردازد. این دوره به افرادی که در سازمان‌ها به توسعه، پیاده‌سازی و اجرای سیستم‌های مدیریت کیفیت علاقه دارند، اطلاعات لازم را ارائه می‌کند. در این دوره، به صورت کامل به توضیح هر یک از الزامات استاندارد پرداخته می‌شود و نحوه اجرای آن‌ها در سازمان‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد.

 توضیحات دوره:

تشریح الزامات ایزو 9001 در2 روز به مدت16 ساعت برگزار میشود.

لازم به ذکر است پس از شرکت در این دوره و قبول آزمون گواهینامه ی معتبر تحویل میگردد.

برای استعلام هزینه دوره با شماره تماس 02188397795-88397446 ارتباط برقرار نمایید.

قابل توجه است دوره به همراه پذیرایی و میان وعده میباشد.

مخاطبین :

مشاوران سیستم مدیریت کیفیتممیزینمدیران و کارشناسان تضمین کیفیتمدیران رده بالا شرکت ها

دانشجویان صنایع ؛ مدیریت صنعتی؛مدیریت  و سایر رشته های علاقه مند

دوره سرممیزی ایزو 9001 نیز توسط این مجموعه برگزار میگردد.

برای اخذ گواهینامه ایزو شما می توانید با کارشناسان ما در مجموعه تماس برقرار کنید و از شرایط و اطلاعات مربوط آن اگاهی پیدا کنید: 88397795/02188397446