درباره ما

درباره ما

شما با پیج درباره گلوبال ایران متعلق به شرکت گلوبال ایران همراه هستید.

با ما جهانی شوید.

شرکت صدور گواهینامه آزمون و تاييد كاربران سيستم هاي مديريتي با شماره گواهینامه NACI/116 تحت اعتبار مرکز ملی تائید صلاحیت ایران (NACI) فعالیت می نماید. این شرکت از سال ۹۱ تا اواخر سال ۹۴ به عنوان شریک مجموعه Testing Users & Verification و از سال ۹۵ به عنوان نماینده انحصاری مجموعه Global Group در ایران فعایت می نماید.

درباره گلوبال ایران

Global Group یکی از بزرگترین شرکت های صدور گواهینامه با بیش از ۵۵ نمایندگی در سراسر دنیا تحت اعتبار قدرتمندترین مرجع اعتباربخشی دنیا، UKAS (United Kingdom Accreditation) می باشد و توانایی صدور گواهینامه های ISO 9001، ISO 14001، ISO 45001، ISO 13485، ISO 50001، ISO 22000، ISO 27001 ، HACCP، GMP و گواهینامه CE برای محصولات Machinery و Lift را دارا می باشد.

در سال ۲۰۱۸ بر اساس تصمیم هیئت عامل شرکت گلوبال مقرر گردید در بازه زمانی ۳ ساله برند شرکت به  GCL International (Global Certification Limited UK) تغییر یابد.

شرکت آزمون و تایید کاربران همچنین اقدام به برگزاری دوره های سرممیزی سیستم های مدیریت ISO9001، ISO14001، ISO22000،ISO45001  و ISO 13485  تحت اعتبار IRCA  می نماید.

همچنین شرکت آزمون و تایید کاربران با همکاری وسیع بین المللی با Notify Body های مورد تایید اتحادیه اروپا در کشورهای ایتالیا، ترکیه، انگلستان، بلغارستان و … در دامنه دایرکتیوهای مختلف در زمینه صدور گواهینامه CE ارائه خدمت منحصر به فرد می نماید.

اخذ ایزو با آزمون و تایید کاربران (گلوبال ایران)

این شرکت بعنوان نماینده انحصاری شرکت Technical Consultancy Srl (TC2) ایتالیا در منطقه خاورمیانه فعالیت می نماید. TC2 یکی از شرکت های معتبر در زمینه بازرسی در حوزه های نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین سازه های فلزی، بازرسی خطوط تولید و صدور گزارش و گواهینامه انطباق می باشد.

 

Be Globally With us

۰۲۱۸۸۳۹۷۷۹۵-۸۸۳۹۷۴۴۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top