گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو می تواند ابزار مفیدی برای افزایش اعتبار باشد، با نشان دادن اینکه محصول یا خدمات شما انتظارات مشتریان شما را برآورده می کند. برای برخی از صنایع، صدور گواهینامه یک الزام قانونی یا قراردادی است.

ایزو چیست؟

ایزو (ISO) مخفف سازمان بین‌المللی استانداردها است. این سازمان به منظور توسعه و ارائه استانداردهای مختلف در حوزه‌های مختلف فعالیت دارد، از جمله استانداردهای کیفیت، محیط زیست، امنیت اطلاعات و …

ISO یک سازمان بین المللی مستقل و غیردولتی است که کارشناسان را برای به اشتراک گذاشتن دانش و توسعه استانداردهای بین المللی که از نوآوری حمایت می کند و راه حل هایی برای چالش های جهانی ارائه می دهد گرد هم می آورد.

گواهینامه ایزو (ISO Certification) به سهامداران کلیدی شما نشان می دهد که شما یک کسب و کار خوب اداره می کنید که دارای ساختار، پایدار و آماده برای رشد است.

هر استاندارد ISO مزایای خاص خود را دارد، به عنوان مثال:

ISO 9001 01 300x185 - گواهینامه ایزو

ISO 9001 به مشتریان شما کمک می کند تا در اولویت قرار گیرند.

ISO 27001 01 300x185 - گواهینامه ایزو

ISO 27001 از سیستم ها، داده ها و شهرت شما محافظت می کند.

ISO 14001 01 300x185 - گواهینامه ایزو

ISO 14001 اثرات زیست محیطی شما را کاهش می دهد.

ISO 45001 01 300x185 - گواهینامه ایزو

ISO 45001 به شما کمک می کند از افراد خود محافظت کنید.

 

مزایای مشترک در تمام استانداردهای ISO عبارتند از:

  • افزایش کارایی
  • کاهش هزینه ها
  • بهبود رضایت ذینفعان
  • کارکنان متعهدتر
  • کاهش خطرات و ……………….

گواهینامه ایزو چیست؟

گواهینامه ایزو (ISO Certification) یک نشان دهنده استانداردهای بین المللی سازمان استانداردهای جهانی (ISO) است. که به شرکت ها و سازمان ها اعطا می شود. در اصل یک گواهی است که تضمین می‌کند که سازمان یا شرکت مورد بررسی، به استانداردهای بین‌المللی سازمان استانداردهای جهانی (ISO) در زمینه‌های مختلف از جمله محصولات، خدمات، فرآیندها و سیستم‌های مدیریت پایبند است.

گواهینامه ISO به شرکت ها کمک می کند تا فرآیندهای خود را بهبود داده و عملکردهای خود را بهتر کنند و بهبود فرآیندهای خود را تضمین کنند و باعث افزایش رضایت مشتریان و بهبود عملکرد سازمان شوند.

با دریافت گواهینامه ISO، شرکت ها نشان می دهند که آن ها به استانداردهای جهانی پایبند هستند و قابل اعتماد هستند.

هزینه صدور گواهینامه ایزو چقدر است؟

هزینه های صدور گواهینامه ISO بسته به اندازه یک سازمان و سطحی که شرکت در حال حاضر با توجه به فرآیندها و رویه ها در آن اداره می شود، متفاوت است. اگر تصمیم دارید بیش از یک استاندارد را همزمان اجرا کنید، هزینه های ترجیحی در دسترس است. ما یک سرویس ساده و مقرون به صرفه با شرایط پرداخت انعطاف پذیر ارائه می دهیم.

با حفظ گواهینامه ISO، تعهد سازمان خود را به دستیابی به اهداف خود و افزایش اعتبار و اعتماد مشتری به محصول یا خدمات خود ثابت می کنید.

گواهینامه ایزو نشان دهنده چیست؟

این گواهینامه برای نشان دادن این است که سازمان به عنوان یک شرکت با کیفیت و قابل اعتماد شناخته شده است و مشتریان و بازار رقابت را جذب می‌کند.

برخلاف باور عام، گواهینامه ISO نشان دهنده کیفیت محصول نیست. در عوض، این گواهینامه نشان دادن فرآیندهای موثر و پایبند به استانداردهای جهانی است. به عنوان مثال، گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ برای مدیریت کیفیت، گواهینامه ISO 14001 برای مدیریت محیط زیست و گواهینامه ISO 27001 برای مدیریت امنیت اطلاعات است.

درکل با گرفتن گواهینامه ایزو از آزمون و تایید کاربران بازارپسندتر شوید و رقابت پذیرتر عمل کنید.

جهت هرگونه سوال در خصوص اخذ گواهینامه ایزو و تمدید آن با کارشناسان ما در تماس باشید.

۰۲۱-۸۸۳۹۷۷۹۹۵- ۰۲۱۸۸۳۹۷۴۴۶

cropped Untitled 2 2 300x75 - گواهینامه ایزو