گواهینامه CE

با ما جهانی شوید.

نشان CE

گواهینامه  CE  که  به نوعی امروزه وجود ان تضمینی برای فروش محصول در قاره ی سبز یعنی اروپا می باشد دارای شزایط و الزامات خاصی می باشد.

عموما برای اخذ گواهی CE  ابتدا می بایست دایرکتیو مرتبط به محصول و سپس استاندارد اروپایی مربوط به محصول را شناسایی نمود و پس از آن اقدام به انجام فعایت های بعدی کرد.

اینجا موضوع کمی با استانداردهای مدیریتی مانند ایزو متفاوت است. برای مثال محصول بتون یا قیر  در دامنه ی دایرکتیو کانستراکشن (Construction) محصولات ساختمانی و یا محصول ماشین برش در دامنه ی دایزکتیو Machinery  قرار میگیرند.پس از شناسایی دایرکتیو مربوطه  سپس می بایست به دنبال شرکت صدور گواهی معتبر (Notify body) دارای مجوز از اتحادیه اروپا یود.عموما شرکت های Notify Body  با کد ۴ زقمی شناسایی می شوند.برای مثال شرکت گلوبال گروپ به عنوان Notify Body  با کد ۴ رقمی ۰۸۵۸ قابل شناسایی می باشد.

این شرکت در حوزه دایرکتیو های Machinery  و Lift  فعال می باشد.

روال دریافت گواهینامه Ce نیز برای محصولات مختلف با توجه به حساسیت و درجه ی ریسک و ماژول تعریف شده در دایرکتیو مربوطه متفاوت می باشد.برای صدور گواهینامه برخی از محصولات نیاز به ارسال محصول به اروپا,برخی نیاز به انجام بازرسی و ممیزی در محل کارخانه توسط بازرسین اروپایی ,برخی بدون نیاز به ممیزی و به صورت Declaration of conformity و …………………………

شرکت آزمون  به عنوان یکی از شرکت های فعال در حوزه مجوز Ce  آماده ی ارائه ی خدمات برای صدور گواهینامه Ce  در دامنه های مختلف می باشد.این شرکت در زمینه صدور گواهینامه ی CE با برندهای معتبر م متفاوتی در سراسر اتحادیه اروپا همگاری دارد.

جهت اخذ اطلاعات کامل تر و همچنین تخصصی تر در زمینه صدور گواهینامه CE  میتوانید به ادرس وب سایت مرکز تخصصی CE متعلق به شرکت آزمون و تائید کاربران مراجعه فزمایید.

www.cecenter.ir

اخذ ایزو با آزمون و تائید کاربران

۰۲۱۸۸۳۹۷۷۹۵-۸۸۳۹۷۴۴۶

 

Be Globally With us