گواهینامه GOST

گواهینامه GOST

گواهینامه GOST

گواهینامه GOST انطباق محصول با الزامات استانداردهای روسیه (GOST-R) پس از انجام نمونه برداری و انجام آزمونهای تاییدی توسط آزمایشگاههای بین المللی و معتبر، به محصولات تایید شده اعطاء می شود. صدور گواهینامه GOST-R توسط شرکتهای معتبر تحت نظارت اداره استاندارد دولتی روسیه  (GOSSTANDART)  صورت می پذیرد.

Gost - گواهینامه GOST
GOST روسیه

صدور  GOST برای جلوگیری از واردات محصولات نامرغوب به کشور روسیه می باشد. از سال ۲۰۰۰ میلادی با توجه به قطعنامه کمیته دولتی گمرک روسیه ، تولید کنندگان خارجی جهت ورود به بازارهای روسیه باید استانداردهای کیفیت ملی کشور روسیه را تامین کنند. این گواهینامه تضمینی برای محصولات تولیدی واحدهای صنعتی بوده و از جهت حضور در بازارهای جهانی , صادرات کالا , افزایش فروش و رضایت هرچه بیشتر مصرف کنندگان مورد توجه این صنایع واقع شده است. در این راستا فدراسیون ( مؤسسه استاندارد ) کشور روسیه مؤسساتی با زمینه فعالیت تست و آزمایش ، بازرسی فنی و همچنین صدور گواهینامه های بین المللی محصول را بعنوان مراجع ذیصلاح تأیید نموده که مجاز خواهند بود تا پس از بررسی های لازم و اطمینان از انطباق مشخصات محصول با الزامات مربوطه ، اقدام به صدور GOST-R  نمایند. بدین ترتیب علامت GOST-R   نشانگر انطباق محصول با استانداردها ، قوانین و مشخصات تعریف شده کشور روسیه است و محصولی که موفق به اخذ این گواهینامه شود مجوز ورود به بازار کشورهای مذکور را اخذ کرده و می تواند در تمامی کشورها عرضه شود .

شرکت آزمون و تائید کاربران افتخار این را دارد که گواهینامه محصول GOST-R را در مدت زمان بسیار کوتاه و در بسیاری از موارد بدون نیاز به ارسال محصول به کشور روسیه گواهینامه را برای شما همراهان گرامی صادر کند.

قابل توجه است شرکت آزمون و تایید کاربران به عنوان نماینده گلوبال انگلستان فعالیت و این شرکت CB فعال در مینه گواهینامه صادرات به اروپا گواهینامه CE می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱۸۸۳۹۷۷۹۵-۸۸۳۹۷۴۴۶

با ما جهانی شوید.