گواهینامه GOST

گواهینامه GOST

گواهینامه GOST

گواهینامه GOST انطباق محصول با الزامات استانداردهای روسیه (GOST-R) پس از انجام نمونه برداری و انجام آزمونهای تاییدی توسط آزمایشگاههای بین المللی و معتبر، به محصولات تایید شده اعطاء می شود. صدور گواهینامه GOST-R توسط شرکتهای معتبر تحت نظارت اداره استاندارد دولتی روسیه  (GOSSTANDART)  صورت می پذیرد.

گواهی GOST روسیه
GOST روسیه

صدور  GOST برای جلوگیری از واردات محصولات نامرغوب به کشور روسیه می باشد. از سال ۲۰۰۰ میلادی با توجه به قطعنامه کمیته دولتی گمرک روسیه ، تولید کنندگان خارجی جهت ورود به بازارهای روسیه باید استانداردهای کیفیت ملی کشور روسیه را تامین کنند. این گواهینامه تضمینی برای محصولات تولیدی واحدهای صنعتی بوده و از جهت حضور در بازارهای جهانی , صادرات کالا , افزایش فروش و رضایت هرچه بیشتر مصرف کنندگان مورد توجه این صنایع واقع شده است. در این راستا فدراسیون ( مؤسسه استاندارد ) کشور روسیه مؤسساتی با زمینه فعالیت تست و آزمایش ، بازرسی فنی و همچنین صدور گواهینامه های بین المللی محصول را بعنوان مراجع ذیصلاح تأیید نموده که مجاز خواهند بود تا پس از بررسی های لازم و اطمینان از انطباق مشخصات محصول با الزامات مربوطه ، اقدام به صدور GOST-R  نمایند. بدین ترتیب علامت GOST-R   نشانگر انطباق محصول با استانداردها ، قوانین و مشخصات تعریف شده کشور روسیه است و محصولی که موفق به اخذ این گواهینامه شود مجوز ورود به بازار کشورهای مذکور را اخذ کرده و می تواند در تمامی کشورها عرضه شود .

شرکت آزمون و تائید کاربران افتخار این را دارد که گواهینامه محصول GOST-R را در مدت زمان بسیار کوتاه و در بسیاری از موارد بدون نیاز به ارسال محصول به کشور روسیه گواهینامه را برای شما همراهان گرامی صادر کند.

قابل توجه است شرکت آزمون و تایید کاربران به عنوان نماینده گلوبال انگلستان فعالیت و این شرکت CB فعال در مینه گواهینامه صادرات به اروپا گواهینامه CE می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱۸۸۳۹۷۷۹۵-۸۸۳۹۷۴۴۶

با ما جهانی شوید.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *