گواهینامه ایزو 9001

با ما جهانی شوید.

استاندارد ایزو ۹۰۰۱ برای هر سازمانی فارغ از نوع فعالیت و اندازه آن‌ها قابل اجراست. گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ نشان می‌دهد که سازمان سیستم مدیریت کیفیتی منطبق بر خواست و نیاز مشتری مستقر کرده است. یک سیستم با طراحی و اجرای خوب دارای فواید ذیل است: هدفمندی سیستم مدیریت کیفیت در سال ۱۹۸۷ کمیته ی فنی ۱۷۶ سازمان بین‌المللی استاندارد (ISO / TC 176) سری استاندارد ایزو ۹۰۰۱ را به جهانیان ارائه نمود.

ایزو ۹۰۰۱ چیست؟

ISO 9001 یک استاندارد بین المللی شناخته شده برای سیستم های مدیریت کیفیت است. این استاندارد ماهیت عمومی دارد و برای صنایع تولیدی و خدماتی مناسب است.

چرا ISO 9001؟

ISO 9001 معیارهای یک سیستم مدیریت کیفیت را تعیین می کند و تنها استانداردی در خانواده است که می تواند گواهی شود (اگرچه این الزامی نیست). هر سازمانی اعم از بزرگ یا کوچک بدون در نظر گرفتن زمینه فعالیت آن می تواند از آن استفاده کند. در واقع، بیش از یک میلیون شرکت و سازمان در بیش از ۱۷۰ کشور دارای گواهینامه ISO 9001 هستند.

این استاندارد بر اساس تعدادی از اصول مدیریت کیفیت از جمله تمرکز قوی بر مشتری، انگیزه و مفهوم مدیریت عالی، رویکرد فرآیند و بهبود مستمر است. که این اصول با جزئیات بیشتری در اصول مدیریت کیفیت ISO توضیح داده شده است. استفاده از ISO 9001 کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان محصولات و خدمات ثابت و با کیفیت خوب را دریافت می کنند، که به نوبه خود مزایای تجاری زیادی را به همراه دارد.

ISO 9001 چه کاری برای یک سازمان انجام خواهد داد؟

کسب و کار و تجارت توام دار، فقط نصیب سازمان هایی می شود که می توانند خدمات یا محصولات را به طور مداوم و بدون انحراف ارائه دهند.

در اصل، سازمان‌هایی که دارای سیستم مدیریت کیفیت مؤثر (QMS) هستند، معمولاً انتظارات مشتریان را بهتر از سازمان‌هایی که دارای یک سیستم مدیریت کیفیت مؤثر نیستند برآورده می‌کنند.

آیا مزایای دیگری از صدور گواهینامه وجود دارد؟

 • سازگاری بهبود یافته خدمات و عملکرد محصول
 • تضمین می کند که مشتریان مجددا باز میگردند و نه اینکه محصولات یا خدمات ارائه شده عودت شود.
 • بهبود کارایی عملیاتی و رقابت در نتیجه کاهش هزینه های سربار
 • کاهش هزینه ها اما افزایش سود
 • افزایش فرصت های بازاریابی و فروش
 • پذیرش و رقابت بین المللی بیشتر

رویکرد ما

GCL INTL در صدور گواهینامه تخصص دارد که توسط یک سیستم فناوری اطلاعات کارآمد و گروهی از متخصصان و کارشناسان پشتیبانی می شود.

مجموعه ای از کارشناسان ما ممیزی های رویکرد فرآیندی را با هدف ارتقای بهبود مداوم در اختیار شما قرار می دهند – سازمان شما را قادر می سازد در سطح جهانی رقابتی باقی بماند.

ما تشریفات اداری و بوروکراسی را حذف می‌کنیم و مقرون‌به‌صرفه‌ترین ممیزی‌ها را برای شما ارائه می‌کنیم، که نشان می‌دهد چرا ما همچنان به عنوان یک بازیگر مسلط در کسب و کار صدور گواهینامه باقی می‌مانیم.

هدف از تدوین این استاندارد بوجود آوردن الگویی بین المللی، برای استقرار و پیاده سازی سیستم های مدیریتی سازمان ها برای حفظ موقعیت بازار ملی و بین المللی می باشد، که لازم است باهدف ارائه خدمات با کیفیت در بازار رقابت جهانی گام بردارند. لذا برای رسیدن به این مهم، استفاده از سیستمی که در عرصه بین المللی مورد استفاده قرارگرفته است توصیه می شود.

آخرین ورژن سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ می باشد.برای صدور گواهینامه ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ با ما تماس بگیرید.

شرکت آزمون و تاييد كاربران مجاز به صدور گواهینامه استاندارد مذکور تحت اعتبار مرکز ملی تایید صلاحیت NACI ایران می باشد. همچنين مجاز به انجام مميزي و ارزيابي زير نظر GCL International UK  مي باشد.

این شرکت امادگی همکاری با سازمان های مختلف اعم از دولتی و خصوصی فارغ از نوع و اندازه فعالیت آنها را دارد.

Be Globally With us

 

10 Comments

 1. […] سازمان مذکور این شرکت نائل به دریافت گواهینامه  ایزو ۹۰۰۱  از شرکت گلوبال گروپ Global Group  تحت اعتبار UKAS  انگلستان […]

 2. […] سازمان مذکور این شرکت نائل به دریافت گواهینامه  ایزو ۹۰۰۱   و ایزو ۱۰۰۰۲ از شرکت گلوبال گروپ Global Group انگلستان […]

 3. […] سازمان مذکور این شرکت نائل به دریافت گواهینامه  ایزو ۹۰۰۱  و ایزو ۱۰۰۰۲ از شرکت گلوبال گروپ Global Group انگلستان  و […]

 4. […] سازمان مذکور این شرکت نائل به دریافت گواهینامه  ایزو ۹۰۰۱   از شرکت گلوبال گروپ Global Group انگلستان  […]

 5. […] این استاندارد تفکر مبتنی بر ریسک همانند ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ ذو ایزو ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ یکی از اصول می باشد.در استاندارد OHSAS […]

 6. […] ارائه خدمات ممیزی و گواهینامه ایزو  علی الخصوص ایزو ۹۰۰۱ با Global Group ایران تماس […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *