گواهینامه ایزو 9001

گواهینامه ایزو ۹۰۰۱

استاندارد ایزو ۹۰۰۱ برای هر سازمانی فارغ از نوع فعالیت و اندازه آن‌ها قابل اجرا است. گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ نشان می‌دهد که سازمان سیستم مدیریت کیفیتی منطبق بر خواست و نیاز مشتری مستقر کرده است. یک سیستم با طراحی و اجرای خوب دارای فواید ذیل است: هدفمندی سیستم مدیریت کیفیت. در سال ۱۹۸۷، کمیته فنی ۱۷۶ سازمان بین‌المللی استاندارد (ISO/TC 176) سری استاندارد ایزو ۹۰۰۱ را به جهانیان ارائه نمود.

ایزو ۹۰۰۱ چیست؟

ایزو ۹۰۰۱ یک استاندارد بین‌المللی شناخته‌شده برای سیستم‌های مدیریت کیفیت است. این استاندارد ماهیت عمومی دارد و برای صنایع تولیدی و خدماتی مناسب است.

چرا ایزو ۹۰۰۱؟

ایزو ۹۰۰۱ معیارهای یک سیستم مدیریت کیفیت را تعیین می‌کند و تنها استانداردی در این خانواده است که می‌تواند گواهی شود (اگرچه این الزامی نیست). هر سازمانی، اعم از بزرگ یا کوچک و بدون در نظر گرفتن زمینه فعالیت، می‌تواند از این استاندارد بهره‌مند شود. در حال حاضر، بیش از یک میلیون شرکت و سازمان در بیش از ۱۷۰ کشور دارای گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ هستند.

این استاندارد بر اساس تعدادی از اصول مدیریت کیفیت از جمله تمرکز قوی بر مشتری، انگیزه و رهبری مدیریت عالی، رویکرد فرآیند و بهبود مستمر بنا شده است. این اصول با جزئیات بیشتری در اصول مدیریت کیفیت ایزو توضیح داده شده‌اند. استفاده از ایزو ۹۰۰۱ کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان محصولات و خدمات با کیفیت و ثابت دریافت می‌کنند که به نوبه خود مزایای تجاری زیادی را به همراه دارد.

ایزو ۹۰۰۱ چه کاری برای یک سازمان انجام می‌دهد؟

کسب و کار و تجارت موفق، فقط نصیب سازمان‌هایی می‌شود که می‌توانند خدمات یا محصولات را به طور مداوم و بدون انحراف ارائه دهند. در اصل، سازمان‌هایی که دارای سیستم مدیریت کیفیت مؤثر (QMS) هستند، معمولاً انتظارات مشتریان را بهتر از سازمان‌هایی که دارای یک سیستم مدیریت کیفیت مؤثر نیستند، برآورده می‌کنند.

آیا مزایای دیگری از صدور گواهینامه وجود دارد؟

 • سازگاری بهبود یافته خدمات و عملکرد محصول: تضمین می‌کند که مشتریان مجدداً بازمی‌گردند و نه اینکه محصولات یا خدمات ارائه شده عودت شود.
 • بهبود کارایی عملیاتی و رقابت: کاهش هزینه‌های سربار و افزایش بهره‌وری.
 • کاهش هزینه‌ها اما افزایش سود: بهبود کارایی منجر به کاهش هزینه‌ها و در نتیجه افزایش سود می‌شود.
 • افزایش فرصت‌های بازاریابی و فروش: با داشتن گواهینامه ایزو ۹۰۰۱، سازمان‌ها می‌توانند بازارهای جدید را فتح کنند.
 • پذیرش و رقابت بین‌المللی بیشتر: توانایی رقابت در سطح جهانی.

رویکرد ما

GCL INTL در صدور گواهینامه تخصص دارد که توسط یک سیستم فناوری اطلاعات کارآمد و گروهی از متخصصان و کارشناسان پشتیبانی می‌شود. مجموعه‌ای از کارشناسان ما ممیزی‌های رویکرد فرآیندی را با هدف ارتقای بهبود مستمر در اختیار شما قرار می‌دهند – سازمان شما را قادر می‌سازند در سطح جهانی رقابتی باقی بماند. ما تشریفات اداری و بوروکراسی را حذف می‌کنیم و مقرون‌به‌صرفه‌ترین ممیزی‌ها را برای شما ارائه می‌کنیم، که نشان می‌دهد چرا ما همچنان به عنوان یک بازیگر مسلط در کسب و کار صدور گواهینامه باقی می‌مانیم.

 

هدف از تدوین استاندارد

هدف از تدوین این استاندارد، بوجود آوردن الگویی بین‌المللی برای استقرار و پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی سازمان‌ها جهت حفظ موقعیت بازار ملی و بین‌المللی است. سازمان‌ها برای رسیدن به این مهم، نیاز دارند که از سیستمی که در عرصه بین‌المللی مورد استفاده قرارگرفته است، بهره ببرند.

آخرین ورژن ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵

برای صدور گواهینامه ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ با ما تماس بگیرید. شرکت آزمون و تایید کاربران مجاز به صدور گواهینامه استاندارد مذکور تحت اعتبار مرکز ملی تایید صلاحیت (NACI) ایران می‌باشد. همچنین این شرکت مجاز به انجام ممیزی و ارزیابی زیر نظر GCL International UK می‌باشد.

این شرکت آمادگی همکاری با سازمان‌های مختلف اعم از دولتی و خصوصی فارغ از نوع و اندازه فعالیت آن‌ها را دارد.

تماس با ما

برای اطلاعات بیشتر و بهره‌مندی از خدمات ما، با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

 • ۰۲۱-۸۸۳۹۷۷۹۵
 • ۰۲۱-۸۸۳۹۷۴۴۶

 

 

Be Globally With us

 

10 Comments

 1. […] سازمان مذکور این شرکت نائل به دریافت گواهینامه  ایزو ۹۰۰۱  از شرکت گلوبال گروپ Global Group  تحت اعتبار UKAS  انگلستان […]

 2. […] سازمان مذکور این شرکت نائل به دریافت گواهینامه  ایزو ۹۰۰۱   و ایزو ۱۰۰۰۲ از شرکت گلوبال گروپ Global Group انگلستان […]

 3. […] سازمان مذکور این شرکت نائل به دریافت گواهینامه  ایزو ۹۰۰۱  و ایزو ۱۰۰۰۲ از شرکت گلوبال گروپ Global Group انگلستان  و […]

 4. […] سازمان مذکور این شرکت نائل به دریافت گواهینامه  ایزو ۹۰۰۱   از شرکت گلوبال گروپ Global Group انگلستان  […]

 5. […] این استاندارد تفکر مبتنی بر ریسک همانند ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ ذو ایزو ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ یکی از اصول می باشد.در استاندارد OHSAS […]

 6. […] ارائه خدمات ممیزی و گواهینامه ایزو  علی الخصوص ایزو ۹۰۰۱ با Global Group ایران تماس […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *