استاندارد ارگانیک نساجی

گواهینامه GOTS

استاندارد جهانی نساجی ارگانیک (GOTS)  یک استاندارد نساجی جهانی پذیرفته شده برای الیاف ارگانیک از طریق پوشش دادن الزامات اجتماعی ، شیمیایی و زیست محیطی در هر مرحله از فرآوری است.

اهداف GOTS:

هدف این استاندارد تعریف الزامات برای اطمینان از وضعیت ارگانیک بودن منسوجات ، از ( درو کردن )برداشت مواد اولیه تا برچسب گذاری ، به واسطه تولید مسئولانه زیست محیطی و اجتماعی به منظور تأمین اطمینان اعتبار و موثق بودن به مصرف کننده نهایی است.

GOTS برای هر محصولی که حداقل دارای ۷۰٪ الیاف طبیعی ارگانیک باشد در نظر گرفته شده و کاربردی است .از شروع مراحل فراوری تا آخرین معامله تجارت به تجارت (B2B).

اگر تصمیم گرفته اید که به پنبه ارگانیک روی بیاورید و تلاش های شما می تواند با صدور گواهینامه مستقل  GOTS در زنجیره تامین پشتیبانی شود.

وقتی مواد تولید شده ارگانیک میباشند بدین معنی است که فاقد سموم دفع آفات بوده و کشاورزان ، کارگران کارخانه و محیط زیست در معرض خطر نیستند. وقتی اثری از مواد سمی در محصول نهایی نباشد ، مصرف کنندگان نیز از هرگونه سموم محافظت می شوند.

شرکت GCL International UK تحت اعتبار IOAS مجاز به صدور گواهینامه GOTS می باشد.

قابل توجه است این شرکت تنها شرکت فعال در زمینه صدور گواهینامه GOTS در ایران با هزینه های مقرون به صرفه به علت دانش بومی می باشد.

شرکت آزمون و تایید کاربران دارای مجوز اعتبار بخشی از نهاد های مربوطه برای این گواهینامه می باشد.این شرکت به عنوان نماینده انحصاری شرکت GCL آماده ی ارائه خدمات به صورت تخصصی می باشد.
۰۲۱۸۸۳۹۷۷۹۵-۰۲۱۸۸۳۹۷۴۴۶
برای اطلاعات در مورد گواهینامه ارگانیک OCS با ما همراه باشید.

با ما جهانی شوید.

GCL - گواهینامه GOTS

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *